PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4577}

Ciemny kryształ

The Dark Crystal
7,3 6 485
ocen
7,3 10 1 6485
6,6 11
ocen krytyków
Ciemny kryształ
powrót do forum filmu Ciemny kryształ

Oglądając teraz można mieć niezły ubaw. Technicznie słabo ale dżungla przypomina tą z Avatara, z tym że 30lat temu:)

ocenił(a) film na 9
basiamichalak85

Technicznie słabo? Przecież to jest kukiełkowa rewelacja nawet, jak na dzisiejsze standardy.

ocenił(a) film na 6
Bodzepor

Technicznie słabo- na teraz, na tamte czasy to była rewelacja, teraz się śmiesznie ogląda.

ocenił(a) film na 9
basiamichalak85

Nie rozumiesz różnicy, między techniką, a technologią. Technologicznie (kukiełki, ręcznie rysowane efekty) film jest na dzisiaj przestarzały, z uwagi na to, że teraz wszędzie się stawia na łatwiejszą do zrobienia i tańszą animację 3D. Ale technicznie (czyli pod względem poziomu wykonania i umiejętności) twórcy wspięli się na wyżyny.

ocenił(a) film na 6
Bodzepor

Ah.. nie roztrząsaj już tego i nie łap mnie za słowa. Jak w tytule napisałam, niezły jak na TAMTE czasy, teraz trąci myszką, pewnie dlatego, że nie jestem fanem gatunku. Dla fanów podejrzewam perełka. Dla mnie nie koniecznie. Po prostu wolę technologię 3d niż kukiełki ...

ocenił(a) film na 9
basiamichalak85

,,Prawdziwym przyjacielem jest mi ten, kto mnie słusznie gani" - przysłowie japońskie.:P
Rozumiem, o co ci chodzi i to już twoja sprawa, co jakie filmy wolisz.

Bodzepor

basiamichalak85, śmieszne to są twoje posty na temat tego cudownego filmu. W swojej formie, animacji kukiełkowej, żaden film go nie przebił, więc nie pier...l o śmieszności.

ocenił(a) film na 10
basiamichalak85

Też gdzieś kiedyś zakładałem temat, że film poprzez dżungle i zwierzaki przypomina avatara... dla mnie do tej pory świetnie się go ogląda!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones