PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30706}

Dzikie noce

Les nuits fauves
7,3 319
ocen
7,3 10 1 319
Dzikie noce
powrót do forum filmu Dzikie noce

-(

ocenił(a) film na 10

WSTYD dla tych żołosnych dystrybutorów filmów,ze ten film
jest nieosiągalny wnaszym kraju, tyle śmieci się wydaje a tego
filmu nie ma, ale cóż u nas nie ma normlanego rynku cd i dvd
to nawet nie jest 3 świat!

tiago

Będzie można zobaczyć w kwietniu w kilku miastach na LGBT Film Festival.

ocenił(a) film na 10
pointless

dzięki za info.
mam go i oglądałem dzięki angielskim napisom.

tiago

Trzeci świat... racja... :/
Dzikich trzcin też chyba nie ma na dvd :(

ocenił(a) film na 10
Moody

baaaa, Techine, to wielki nieobecny w kinach naszego kochanego kraju, a dvd to pochodna.

tiago

może kiedyś... pożyjemy zobaczymy ^_^

tiago

Zdarzał się na TVP Kultura. Ten kanał warto skanować, niebywałe filmy tam bywają :-)

ocenił(a) film na 10
Kachula_kinomania

wiem, wiem...na ten kanał zapłace każda kase na abonament, jakis czas temu był francuski C.R.A.Z.Y.
nieeesamowity film,polecam i pozdrawiam-)

tiago

Ha, ha, ha! Moje słowa- "tylko dlatego płacę abonament", no i kablówkę, żeby mieć AleKino! A "CRAZY" oczywiście znam, miałam nawet kilkumiesięczną fazę kupowania go na prezenty, jak na amazonce był po 18 zeta :-) to jak już tak sobie polecamy, to ja absolutnie polecam wszystko, co tylko znajdziesz (znajdzie Pan) Christophe Honore. I Panią Catherine Breilat, większy hard-core, ale to kawał wspaniałego europejskiego kina :-)

tiago

"CRAZY" chyba kanadyjski jest :-) pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
Kachula_kinomania

chyba we współpracy z Francją, ale to bez znaczenia...-) za polecone nazwiska dzięki.

ocenił(a) film na 8
Kachula_kinomania

Chociaż tam:)

tiago

widziałam film w wersji językowej Hiszpańskiej dobrze, że po przeczytaniu książki, która jest doskonałym przewodnikiem po Paryżu nie koniecznie dla turystów :)

ocenił(a) film na 7
tiago

piosenka Noir Desir ze ścieżki dźwiękowej https://www.youtube.com/watch?v=3evAS-J1wYg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones