PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746105}
5,9 203
oceny
5,9 10 1 203
Fatima
powrót do forum filmu Fatima

Podlizywanie się muzułmanom przeniosło się z parlamentów i mainstreamowych tv do filmu. Tematyka żydowska doczekała się silnego konkurenta.

villemo75

Najlepiej niech wszyscy biali/ chrześcijanie popełnią masowe samobójstwo by zadowolić mniejszości.

piczympoom

brawo :) najlepiej niech się na wzajem ukamienują :)
głupota i krótkowzroczność chrześcijańska ciągnie nas do czasów średniowiecza !

IMAGINE69

umiłowanie współczesnej religii - poprawności politycznej - i wybiórczej tolerancji już całkowicie wyprało Ci mózg, czy erozja umysłu jest w fazie postępującej?

zapoznaj się z faktami, a dopiero później się wymądrzaj. w krajach, w których króluje islam, chrześcijanie są masowo mordowani. emigranci ekonomiczni, którzy stanowią większość (w stosunku do faktycznych uchodźców) przybywających do Europy muslimów, zachowują się przeważnie jak uzurpatorzy i najeźdźcy. wystarczy oglądnąć filmiki z Anglii czy Norwegii, żeby mieć tego świadomość. zachowują się jak barbarzyńcy;nażreć się, wybyczyć, wyruchać każdą niewiastę, którą mają ochotę wyruchać i leżeć do góry jajami na koszt państwa, którego przywódcy byli na tyle głupi, że przyjęli ich na niekorzystnych dla siebie warunkach. chrześcijanie z wielu krajów , w tym "polscy katole", których zapewne (w imię współczesnej, wypaczonej tolerancji i miłości wszystkiego, co jest inne, tudzież "nowoczesne") całym sercem nienawidzisz, pomagają krajom obgarniętym wojną na bliskim wschodzie. pomagają finansowo oraz wysyłają konwoje z pomocą medyczną i żywnością. w świetle takich FAKTÓW to chrześcijan nazywa się krótkowzrocznymi i ciemnymi. ten absurd to król absurdów wszelakich.

tak gwoli wyjaśnienia i sprostowania podstawowych zasad rządzących światem:
1) oczywiście, że częste powtarzanie kłamstwa sprawi, iż sporo osób w nie uwierzy (prawdą - jak niektórzy twierdzą - raczej nie zostanie, skoro w swej istocie jest kłamstwem ), ale już zaprzeczanie faktom i zaklinanie rzeczywistości nie zmieni faktów i rzeczywistości. warto o tym pamiętać komentując ową rzeczywistość - zwłaszcza z pozycji kogoś, kto uważa się za oświeconego.
2) wychodzi na to, że matrix" zaiste proroczym filmem był;

użytkownik usunięty
villemo75

Co za rasistowski komentarz ! W ogole sie z tym nie zgadzam, uwazam ze film bardzo dobrze odzwierciedla zycie muzulmanek we Francji...

ps film krecony w moim miescie !

Nie macie nasrane w głowie z tą poprawnością polityczną?

Fakt, że mieszkasz w danym mieście cokolwiek tu zmienia?

Co do rasizmu to stuknij się w głowę i to mocno, bo masz wyprany mózg przez lewacką propagandę, która każe krzyczeć o rasizmie w przypadku jakiejkolwiek krytycznej wypowiedzi na temat muzułmanów.

Ja mam poglądy nacjonalistyczne, chcę by Polska pozostała etniczne monokulturowa i nie była narażona na to, co dzieje się obecnie w Szwecji, we Francji, Belgii czy Niemczech. I w nosie mam, czy się tym zgadzasz czy też nie.

Ze swojej stronę radzę nie oglądać TVNu, nie czytać GW i Newsweeka, zmienić stronę startową z onet na wp i pooglądać i poczytać trochę prawicowego internetu.

użytkownik usunięty
villemo75

Po prostu sie ciesze ze w moim miescie film byl krecony... To tez jest lewacka propaganda ?

Stuknelam sie w glowe, ale zdania nie zmieniam.

Oczywiscie ze masz w nosie, bo pewnie w zadnym z wymienionych krajow nie mieszkalas, stad pytanie ? Skad masz tak wyrobione zdanie ? Z tego prawicowego internetu hmm ?

Twoja wypowiedz nie jest krytyczna... jest OKROPNA na poziomie czlowieczenstwa !

Zadam tylko pytanie, czy poznalas kiedys jakiegokolwiek muzulmanina ? Albo czy znasz troszke historie Europy i Bliskiego Wschodu ?


LUDZIE, LUDZIE... MILOSC ZAMIAST NADKWASOTY POLSKIEJ

ogarnięcia, zamiast hektolitrów soku wyciśniętego z poprawności politycznej i zagryzienia umiłowaniem multi-kulti i pseudo-tolerancji. używanie mózgu za poziomie przetwarzania otrzymywanych informacji i wyciągania wniosków (w miejsce przyjmowania medialnej papki za własne opinie) jeszcze nikomu nie zaszkodziło. za to bezkrytyczne łykanie owej papki szkodzi, czego jesteś przykładem - zwłaszcza teks o nadkwasocie caps lockiem pisany dobitnie o tym świadczy. żałość, żałość i jeszcze raz żałość.

Z charakteru Twojej wypowiedzi wnioskuję, ze jesteś osobą bardzo młodą albo bardzo naiwną. Świat dzielnic muzułmańskich w Anglii, Irlandii i Niemiec znam z opowiadań męża, który pracuje na kontraktach nierzadko w tych właśnie dzielnicach i wiem co się tam wyprawia.

To co się teraz odbywa nie jest dziełem przypadku i te hordy młodych mężczyzn w z iPhone'ami wędrują do Europy w określonym celu i w czyimś interesie.

Nie mam zamiaru okazywać miłości nacji wychowywanej od dziecka aby mnie nienawidzić, nastawionej do Europy roszczeniowo a wręcz wrogo. Chcesz im okazywać miłość to okazuj ale uważaj, bo kobieta w ich kulturze ma bardzo niską pozycję społeczną ze straszliwymi dla niej konsekwencjami.

villemo75

Zapytam tylko o jedno oglądałaś film? - Bo mówiąc o podlizywaniu się, śmiem twierdzić że nie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones