PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671051}

Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

Star Wars: Episode VII - The Force Awakens
7,2 241 148
ocen
7,2 10 1 241148
7,4 41
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

Nie wiem czy jest osoba, której chociaż raz na twarzy nie pojawił się banan ,patrząc na BB-8 - najlepsza postać w filmie :D
PS Jaka była wasza ulubiona scena z udziałem tego droida? Moja to moment z kciukiem :D (pozdro dla wtajemniczonych)

Piskor_

Ten moment z kciukiem był najlepszy

ocenił(a) film na 8
Dan15

Robot ratuje film.

ocenił(a) film na 8
bufetowa

Droid!!!!.

Piskor_

Myśle, że śmiało można powiedzieć, że mamy droida godnego porównania z R2-D2.......Świetna "motoryka" i ta nutka dziecięcej niewinności (dźwięki, zachowanie) na plus :) Tak - Scena z kciukiem świetna :)

ubersoldat

Godnego porównania? R2 w porównaniu z BB8 wypada jak dziecko gorszego boga.

użytkownik usunięty
Xoxoxox

e tam R2 też jest spoko ale nie jest taki słodki jak BB8, R2 jest bardziej śmieszny w prequelach to w ogóle rozwala :) no R2 potrafi się bronić. BB8 nie widziałem jeszcze w większej akcji lubię go ale pod względem sprytu R2 jest o wiele lepszy :)

ubersoldat

Właśnie, ta dziecinność. To się idealnie niemalże wpasowuje pod BB-8 ;) BB prawie jak Baby :) kiedy Pou na początku filmu go wołał to tak trochę usłyszałem :)

ocenił(a) film na 8
Piskor_

Zupełnie nie podzielam, a co więcej nie rozumiem, zachwytu.

ocenił(a) film na 6
Piskor_

To najlepszy aktor w tym filmie.

ocenił(a) film na 6
ned78

Humor z udziałem tego czegoś to najgorszy moment tego filmu.

Razielogus

Na tej samej zasadzie robiono R2-D2 i C-3PO - dla takiego humoru specyficznego. I o to samo macie pretensje do BB-8? :(

Piskor_

Ja się dzięki niemu uśmiałam i to porządnie :) I nie tylko ja, cała sala :)

Purslane

Właśnie wróciłem z kina (1,5 h temu około) i u mnie też były heheszki na sali przy zachowaniu BB-8 ;)

ocenił(a) film na 8
Micman1995

dokładnie, u mnie też :D postarali się z tym BB :) ogółem humor w tej części był na plus

LRyuuzaki

Humor był prosty, ale właśnie świetny. Bardzo zbliżony do tego ze Starej Trylogii :D

ocenił(a) film na 8
Piskor_

Fajny robocik, ale nic nie przebije poczciwego R2 :)

Piskor_

BB-8 był genialny. Według mnie nawet trochę przebija R2D2.

Piskor_

BB-8 miał kilka super momentów :) mój ulubiony? Chyba wtedy, kiedy zaczął stukać w R2, żeby go obudzić :D

ocenił(a) film na 8
Micman1995

BB-8 był świetny, niby nie ma twarzy a tyle wesołych emocji można było z niego wyczytać, R2-D2 też był świetny, C3PO tak średnio trawiłem ale te 2 puszeczki są super ;) ogólnie bardzo mi się podobał humor w Przebudzeniu mocy.

SCORPION60

Mi też się ten humor właśnie podobał, zwłaszcza gdy Finn zaczął mówić na początku "nie no jasne, ja jestem z Rebelii, pewnie, jestem tam grubą rybą i będą mnie szukali" :D albo Rey "przestan trzymac mnie za rękę!" do Finna :D wszystkie roboty były spoko na swój sposób ;)

Piskor_

na mojej się pojawił! Od samego początku :) jestem fanką R2D2, więc taki maluch tym bardziej mnie rozczulał.

użytkownik usunięty
Piskor_

moment z kciukiem i spotkanie z Rey <3

ocenił(a) film na 10

nom kciuk był niezły :) Ogólnie ktoś odwalił kawał dobrej roboty projektując bb-8!

ocenił(a) film na 10
Piskor_

Scena z kciukiem zabawna, ale również ta, w której razi Finna prądem (?), uważając go za złodzieja.

użytkownik usunięty
larek

no scena z prądem :) świetna :)

ocenił(a) film na 6
Piskor_

Żadna

użytkownik usunięty
ciosina

nie lubisz go? no wez a scena z kciukiem ? ;D

Piskor_

BB-8 był świetny i wierny swojemu panu. Sympatyczny robocik. ;) podobało mi się to jak czuwał and R2-D2. Swoją drogą to chyba jedyna postać, która mająca trafić pod dzieci trafiła też pod dorosłych. Bo Ewoków i Jara Jara dorośli raczej nie lubią. Z BB-* to się udało. Jest przesłodki. ;D

użytkownik usunięty
cloe4

oj tak :)

Czasami przypominał mi zachowaniem mojego pieska. ;) A roboty, które czuwają and ludźmi każdy kocha. ;D

ocenił(a) film na 7
Piskor_

Kciuk podbija internety!

ocenił(a) film na 8
Piskor_

Moja też z tym kciukiem. I w ogóle uważam że ten droid lekko naprawił tą część.

ocenił(a) film na 8
Piskor_

Kciuk racja, ale przez chwilę pomyślałem, że mu faka pokazał :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones