PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31508}

Potwory i spółka

Monsters, Inc.
7,5 214 263
oceny
7,5 10 1 214263
7,4 31
ocen krytyków
Potwory i spółka
powrót do forum filmu Potwory i spółka

Miss Disneyland!!!!u mnie:1.Kida(atlantyda),Anastazja,Bella,Megara,Bella,Aurora,Esmeralda,Mulan,Jane, Pocahontas,Jasmina

ocenił(a) film na 9
kajufilm

Tylko, że to wyprodukowało studio Pixar :)

ocenił(a) film na 5
kajufilm

Snorek ma rację.
A Anastazja nie jest Disneya (czemu wszyscy robią ten błąd?) tylko 20th Century Fox.

al_jarid

Bo CAŁA animacja to Disney :D
http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/AllAnimationIsDisney

A tak na poważnie, to styl animacji jest wręcz skopiowany od Disneya, z resztą fabuła i narracja również :P.

kajufilm

Jesteś chory.

ocenił(a) film na 9
kajufilm

Sam pomysł jest dobry, ale może w innym temacie ^^

ocenił(a) film na 8
Cordellia

Dobre bajki disneya skończyły się po Monsters.inc...

użytkownik usunięty
alexa_b

No bez przesady a Gdzie jest Nemo, Wall-e, Auta, Odlot oraz inne późniejsze animacje Disney - Pixar, to wg ciebie kiepskie bajki?

ocenił(a) film na 8

Z tego wszystkiego co wymieniles lubie tylko Wall-e.Reszta mnie nie porywa.Poza tym napisalam,ze 'skonczylo sie na monsters' czyli wczesniejsze animacje mi sie podobaja,nie wspominajac o bajkach toy story ktore kocham:) Tak pozniejsze animacje to kiepskie bajki w porownaniu do tego co disney serwowal kiedys a co sprzedaje dzisiaj.

ocenił(a) film na 8

Pominelam tylko bajke o Roszpunce(jest super) ;)

alexa_b

Nie dlaczego,przecież Shrek jest fajny Planeta 51, Gnomeo i Julia, Ratatuj, Piorun nie sądzisz

ocenił(a) film na 8
janosik_filmaniak

Czlowieku jezeli juz sie wypowiadasz to nie pisz bzdur. Zeby tak Cie nie "zameczac" uswiadomie Cie ze Shrek to wytwornia Dream Works.Na reszte nawet nie chce mi sie odpisywac

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones