Terrance Zdunich

9,1
46 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Terrance Zdunich

Wspaniały głosik w Repo-operze:) i nieźle wygląda na urywkach z filmu...nie moge sie juz doczekac az zobacze cały filmik:) pozdrawiam

Aleera_2

Popieram, świetny głos i ciekawa osobowość, widziałam jego prace komiksowe - super;) Mam nadzieje, że ktoś doda jego zdjęcie, bo jest na co popatrzeć:)

krewzewschodu

O,jest ktos jeszcze w tym nędznym kraju kto wie kto to Terrance,jak miło:) tez zwróciłam uwage na jego prace komiksowe,ma facet talent. I przydałoby sie jakies zdjecie,zgadzam sie;)
pozdrawiam

Aleera_2

proponuję zdjęcie z oficjalnej strony aktora, bardzo korzystnie na nim wygląda i nadaje się idealnie.
http://www.terrancezdunich.com/performer_photos/pic5.html

Aleera_2

dalej nie mogę wyjść z podziwu jaki mam dla niego.. jest taki utalentowany!! genialny głos, prace komiksowe.. a repo! to po prostu perełka i tylko koneserzy to dostzregą... szkoda, że film nie dostał większej promocji, przecież jest kultowy... mam nadzieję, że zrobią więcej części... sequel albo prequel nie ma znaczenia, póki ejst tam GraveRobber xDD

gosiek_91

Jak najbardziej popieram, film bardzo ciekawy, a postac Graverobbera bardzo pociągająca:)
Sam Terrance wyglada mi na sympatycznego goscia:)
Ciekawe, czy zagra w jakichs innych filmach...

krewzewschodu

Hm nie wiem czy sa na to jakies szanse:( terrance działa w filmach ale nie jako aktor. Ale głos to on ma wspaniały,a postać Graverobbera zgadzam sie,bardzo pociągająca:) miło byłoby zobaczyc drugą część Repo,może cos z tego wyjdzie...ale nawet lepiej że nie było specjalnie głośno o tym filmie,bo wtedy cały motłoch by sie rzucił i zrównał z ziemią naszą genetyczną operkę hehe:)

krewzewschodu

Terrance zagrał w filmie "Devil's Carnival episode one". Jest on w pewien sposób powiązany z Repo! (ten sam reżyser, podobni aktorzy). Jeżeli pieniądze się zwrócą, to powstaną kolejne częsci.

Aleera_2

Jeszcze Repo! nie oglądałam, ale słyszałam kilka piosenek z tego musicalu i bardzo podoba mi się głos Terranca. Przystojny i utalentowany :P

Anzelma112

Obejrzałam Repo! i uważam, że jest genialne!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones