PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111016}

Muppety

The Muppet Show
7,6 12 756
ocen
7,6 10 1 12756
8,8 4
oceny krytyków
Muppety
powrót do forum serialu Muppety

Mam wszystkie odcinki

ocenił(a) serial na 9

Co jakiś czas oglądam je sobie i mogę powiedzieć, że się nie nudzą pomimo upływu 30 lat. Można oglądać na okrągło tym bardziej, że sporo gości którzy tam wystąpili już nie żyje, warto ich sobie przypomnieć. Teksty dziadków rozkładają na łopatki ( - obudź mnie jak się zacznie - już się zaczęło - to obudź mnie jak się skończy ). Do tego muzyka na najwyższym poziomie i niedościgniona animacja lalek które są jak żywe istoty oraz humor pełen dwuznaczności i podtekstów. To dlatego ten serial oglądali wszyscy. Dzieciaki widziały tam po prostu zabawne kukiełki a dorośli podteksty, dwuznaczne dowcipy i humor sytuacyjny. Wszystko podane w elegancki, kulturalny sposób i z klasą. Prawdziwe kino familijne którego już teraz się nie robi. Dzisiaj takie muppety pewnie zrobiliby na komputerze i byłyby jak zombie. Bezduszne i sztuczne.

ocenił(a) serial na 10
Statler

Hej,
przeszukuje internet, żeby się dowiedzieć czy są w zasięgu sezony w j. polskim. Ja to sobie radze z ang jakoś i większość pojmuje ale moje dziecko jeszcze nie. Niestety wszędzie jest informacja, że nie ma tłumaczyć i jedynie w ang można znaleźć. Szkoda by było no ale może coś będziesz wiedział i masz dobre info???

ocenił(a) serial na 10
Statler

Drogi Statler - poluję na jakiekolwiek wydania Muppet show z polskim lektorem, ale chyba nic nie ukazało się na polskim rynku. Aż tu nagle widzę, że masz Pan wszystkie odcinki !!!! Jak mógłybym, królu złoty, zdobyć jedną, malutką kopię twojego muppetowego zbiorku ???

ocenił(a) serial na 10
Grzegorz_11

Proszę, czy mógłbyś dać jakiekolwiek namiary skąd masz wszystkie odcinki. Poszukuję wszystkiego co się da o muppetach.

klosek_2

filmy muppet show są na allegro!!!

ocenił(a) serial na 9
Grzegorz_11

wg mojej wiedzy nie ma na rynku..dziwne..a szkoda!

Statler

Hej Statler,mam 37 lat i duży sentyment do Muppetów jako mega rozrywki w szarej rzeczywistości PRL. Serial komediowy na njwyższym poziomie!!!! Bezskutecznie szukam starych odcinków z polskim tłumaczeniem. Czy byłaby mozliwość "skorzystania" z Twojej kolekcji? Proszę Cię serdecznie o kontakt,pozdrawiam

fish_12

ja tez mam wszystkie odcinki muppetów na dvd z polskim lektorem

robaczek1988

Witaj Robaczku 1988,czy byłbyś wstanie podzielić się swoją kolekcją? Jak ewentualnie moglibyśmy się skontaktować?

fish_12

prosze podac maila

robaczek1988

michalpiasecki1@wp.pl

fish_12

I co, udalo ci sie to dostac?

robaczek1988

Podobno masz wszystkie odcinki Muppet show po polsku mój adres tomek-pod@o2<kropka>pl

ocenił(a) serial na 10
robaczek1988

Gorthouar@gmail.com ja także poproszę:)

robaczek1988

bardzo proszę o kontakt mój adres p-raksa@wp<kropka>pl

robaczek1988

Witam cz mógłbym również otrzymać odcinki z polskim lektorem?
mszymek2@gmail<kropka>com

robaczek1988

Witam Robaczku 1988, już ok kilku miesięcy poszukuję wersji z polskim lektorem żeby moim dzieciakom pokazać "prawdziwą" rozrywkę zamiast tych dzisiejszych cudacznych bajek. Jak można się z Tobą skontaktować? Gdybyś mógł wysłać jakieś info podaję maila awalicka@poczta.fm

robaczek1988

Witam, z uwagi, iż też jestem wielkim fanem Mupettów proszę również o kontakt Robaczka1988 na maila: mnos@wp.pl Liczę na wiadomość, bardzo mi zależy na tym mistrzostwie świata jakie stało się udziałem Jima Hensona i całej jego ekipy cudotwórców! :)

robaczek1988

witam, czy mogłabym również prosić o wszystkie odcinki muppetów na adres leama@wp.pl. dziękuję z góry.

ocenił(a) serial na 10
robaczek1988

również jestem niezmiernie zainteresowany, bo w sieci nie mogłem znalezc nie tylko wersji PL ale także oryginalnych
cybermac79@wp.pl

cybermac79

Ja również jestem zainteresowany. Mój e-mail: Gerbo21@wp.pl Z góry dziękuje.

ocenił(a) serial na 9
Gerbo21

Dołączam się do prośby i dodam iż byłbym niezmiernie wdzięczny. Podaję e-maila : chazy.crazy@gmail.com z góry dziękuje

spikeminoda

Również się podłączam do prośby o wersję PL: hose33@poczta.onet.pl. Będę dozgonnie wdzięczny.

hose33

witam
wiem że wiele prosi Cię o ten serial robaczek1988 ale również przyłączam sie do tej prosby . :D
mail: wlodziu130594@gmail.com
pozdrawiam

robaczek1988

jeśli mogę tylko o to prosić to proszę, proszę, proszę. Będę niezmiernie wdzięczny! Mój mail to:
toudi91@gmail.com
Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 10
robaczek1988

Witam
Proszę ,błagam,mój mail:
mapek69@op.pl
pozdrawiam

robaczek1988

ja też bym bardzo prosił
matimat17@o2<kropka>pl
musiałem tak zapisać bo wyskakuje, że post niezgodny z regulaminem serwisu

robaczek1988

o rany, to NIEMOŻLIWE!! wszystkie sezony muppetów?!? jeśli można to także chętnie bym poprosił, mój adres to hesperus@o2<kropka>pl

użytkownik usunięty
robaczek1988

Jeśli bym mógł to też Cię bardzo ale to bardzo proszę. Owiesek97@gmail.com

robaczek1988

Witam, czy rowniez moglbym prosic o linki, od kilku dni przychodzi siostrzenica i bardzo prosi, ale niestety sa tylko w wersji oryginalnej, czyli po angielsku a ona ma dopiero 5 lat :p, wiec bardzo bym prosil; moj email: jaajooo@o2<.>pl

robaczek1988

Witam, czy rowniez moglbym prosic o linki, od kilku dni przychodzi siostrzenica i bardzo prosi, ale niestety sa tylko w wersji oryginalnej, czyli po angielsku a ona ma dopiero 5 lat :p, wiec bardzo bym prosil; moj email: jaajooo@o2<.>pl

robaczek1988

Witam, jastem wielkim fanem muppetów, gdzie można zdobyć wszystkie odc z lektorem dyzio10@gmail.com

robaczek1988

Nigdzie nie można tego dostać. Przeszukałem internet, poczynając od sklepów kończąc na stronach o wątpliwej wiarygodności. Dostępna jest jedynie wersja z angielskimi napisami, lub krótkie urywki polskiej. Jeśli byłaby taka możliwość proszę o podzielenie się kolekcją. Mój mail: kwhomar@op.pl

robaczek1988

Witam, tez chcialbym obejrzec muppety z pl lektorem mój mail to Songo96@op.pl
Z góry dzięki

robaczek1988

nie będę oryginalny jeśli podrzucę adres po linka: hannsen@interia.pl będę wdzięczny. Z góry podziękował

ocenił(a) serial na 10
robaczek1988

Niemożliwe!! Szukam tego serialu w Internecie od jakiś dwóch lat moja mama jest wielką fanką ja niestety nie miałam okazji oglądać tego serialu wpis jest sprzed siedmiu lat więc nie wiem czy kiedykolwiek zobaczysz ten komentarz mimo wszystko zostawiam tu swój adres e-mail : marcela.wasko@gmail.com i byłabym bardzo bardzo wdzięczna :))

robaczek1988

Witam,

widzę, że te komentarze,ale również poprosiłabym o kopię.
Od dawna poszukuję polskiej wersji na prezent dla kuzyna, który jest wielkim fanem :)
e-mail: anka.poz@gmail.com

robaczek1988

Dzień dobry. Od lat poszukuje tych odcinków. Też chętnie poprosiłabym o kopie jeśli to możliwe. Mój mail paula00909.02@gmail.com była bm bardzo wdzięczna za kontakt

robaczek1988

Proszę o info jak pozyskać odcinki Muppetów z polską wersją językową

robaczek1988

Czy mógłbym też? :) zaslonamichal1@gmail.com :)

Statler

będę mało oryginalny... :) ale daj znać ile mam ci przelać za wykonanie kopii twojej kolekcji!
mój mail to: gregsz@interia.pl

ocenił(a) serial na 10
Gremster

Również bardzo prosiłbym o muppety :) Mój mail to zyciu@gazeta.pl

klosek_2

Czy z powyższych Pań i Panów już ktoś zakupił te odcinki w kwocie 500zł? Są wszystkie?

Statler

Witam, jastem wielkim fanem muppetów, gdzie można zdobyć wszystkie odc z lektorem dyzio10@gmail.com

Statler

Byłbym nieopisanie wdzięczny za info na temat mupetów z dubblingiem turion@op.pl

ocenił(a) serial na 10
Statler

Przyjacielu, mógłbyś je może gdzieś udostępnić, lub podać mi gdzie mógłbym zaopatrzy się we wszystkie odcinki najlepiej z polskimi napisami lub lektorem?

volpi

Dziewczyna powyżej (robaczek1988) sprzedaje wszystkie(niby) odcinki za kwotę 500zł.

Statler

Ale się ucieszyłem, gdy przeczytałem temat :D Mógłbym wiedzieć skąd masz te odcinki? I czy mógłbym Cię prosić o jakąś część? Mój mail d.u.d.u@op.pl.

Statler

Witajcie .
Za 3-4 godz wrzuce 26 odcinków po polsku.
Można tu dawać linki ?
Pozdrawiam

luckybuster

Mam .
tam sa linki do odcinkow z polskiem lektorem
[code] http://speedy.sh/U3ddV/Muppet-Show-po-polsku-linki.txt [/code]

Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Statler

Witam. Wiem, że wątek powstał aż 7 lat temu ale usilnie szukam kompletu odcinków i nigdzie nie mogę znaleźć. Czy nadal jesteś w posiadaniu wszystkich odcinków ;) pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones