PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10002094}

Silos

Silo
7,7 14 812
ocen
7,7 10 1 14812
7,2 4
oceny krytyków
Silos
powrót do forum serialu Silos

Niestety ale Apple strasznie rozwlekł ten 1 sezon przez co jego większość fabuły była zwyczajnie nudna. Uwierzcie mi książka taka nie jest. Pierwszy sezon powinien objąć dane I tomu książki, a niestety objął tylko jej pierwsze 200 stron. Szkoda, bo cała akcja zaczyna się po jej wyjściu z Silosu za równo dla głównej bohaterki jak i ludzi w Silosie nr 18, bo to już chyba wszyscy wiedzą po zakończeniu sezonu. Tak, silosów jest dużo więcej. Mam nadzieje, że Apple czegoś się nauczy i pójdzie z duchem książki i nie zanudzi nas na śmierć w 2 sezonie.

ocenił(a) serial na 8
arasik

Obawiam się,że zanudzi.    Seriale mają przynosić dochody i najlepiej trwać w nieskończoność. Nie znam książek, ale pewnie rzucą parę wydarzeń w 2 sezonie w międzyczasie dając nam hektolitry lania wody

ocenił(a) serial na 8
arasik

Obawiam się, że nudy, to dopiero będą, gdy zaczną kręcić materiał z 2 tomu, bo jego początek jest tak beznadziejnie drętwy jakby pisał go ktoś inny, bo dosłownie wszystkie dialogi są żenująco słabe i na razie przerwałem lekturę, bo mnie to odrzuciło.

mroziu65

gdzie dorwałeś książki ?

arasik

Książka dla mnie to tragedia, zanudziła mnie, a jej zakończenie szczególnie. Tomu 2 i 3 nawet nie dotknę, serial mi się lepiej oglądało poczekam na kolejne sezony.

Pragmatyk_Filip

jeśli masz dostęp do książek proszę o kontakt, ja szukam możliwości dostępu do tejtrylogii

cortez_3

Na Amazonie masz teraz za 2 dolce Wool ebook, trylogia 30 dolców. Jak chcesz po polsku i papier to w bibliotekach publicznych szukaj.

arasik

Czyli warto przeczytać 1 część książki pomimo obejrzenia 1 sezonu?

ocenił(a) serial na 8
Porter27

Oczywiście, serial to ledwie 1/3 historii a urywa sie w punkcie gdzie zaczyna robić się ciekawie.

arasik

Coś mi się nie zgadza w Twojej wypowiedzi. Właśnie jestem na 200 stronie.
Przed chwilą zginął Marnes, chwilę wcześniej burmistrz Jahns.
Wg. Filmwebu Jahns gra w trzech odcinkach, a Marnes w czterech. Wygląda więc na to, że gdyby sezon obejmował tylko 200 stron książki, to skończyłby się na odcinku 4 (gdy ginie Marnes), a odcinków jest 10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones