PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689479}

Star Wars: Rebelianci

Star Wars Rebels
7,4 7 728
ocen
7,4 10 1 7728
Star Wars: Rebelianci
powrót do forum serialu Star Wars: Rebelianci

Pojawia się Tarkin, każe ściąć inkwizytorowi głowy dwóm oficerom i chwyta Kanana.
Odcinek mroczniejszy, nie ma w nim tak wielkiej głupoty imperium (do której i tak się przyzwyczaiłem ale chociaż jest tutaj miła odmian) i pokazanie konsekwencji wcześniejszych klęsk imperium (dekapitacja oficerów Aresko i Grinta).

mistrz_sheldon

Tarkin się nie pier*oli :)

ocenił(a) serial na 1
mistrz_sheldon

Te ścięcie to na pewno szansa na nowe dojrzalsze nowe odcinki :)

ocenił(a) serial na 7
mistrz_sheldon

tak czy inaczej póki co serial na razie jest słaby. Mam nadzieję, że troszkę się to rozwinie.

Indy_6

ogladnij sobie odcinek 12 tez fajny a w natepna sobote finał na disney xd . ps falcrum to asoka tano z wojen klonów . inkwizytor ma zginac w tym odcinku i pojawi sie darth vader. ciekawe czy pojawi sie kylo ren w 2 sezonie było by to dobre wprowadzenie do sw 7 przebudzenie mocy co myslicie?

marvelfan_filmweb

Wątpie... taka ważna postać w serialu dla dzieciaków ?

Poza tym akcja "Rebels" rozgrywa się między "Zemstą Sithów" a "Nową Nadzieją" i trochę dziwne że Kylo Ren się jeszcze wtedy nie pokazał

ocenił(a) serial na 7
marvelfan_filmweb

Kylo Ren tyle lat przed VII epizodem, głupi pomysł.

ocenił(a) serial na 9
Andeddu

Są plotki, że to Ezra jest Kylo.
Ps. Wyszedł już zwiastun 2 sezonu i opis 1 odcinka. Wygląda na to, że przybędzie dwójka nowych inkwizytorów.

ocenił(a) serial na 7
mistrz_sheldon

Wiem, oglądałem Celebration i kolejny sezon zapowiada się całkiem całkiem. Ale te plotki to ściemy wyssane z du*py.

ocenił(a) serial na 5
marvelfan_filmweb

a kiedy u nas kolejne odcinki będą?

lipaz

nie wiem finał jest za tydzień w sobote moze jesienia tego roku ale nie jestem pewien

ocenił(a) serial na 7
lipaz

Jesienią a latem wychodzi kolejny godzinny odcinek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones