PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689479}

Star Wars: Rebelianci

Star Wars Rebels
7,4 7 719
ocen
7,4 10 1 7719
Star Wars: Rebelianci
powrót do forum serialu Star Wars: Rebelianci

Kolejny tydzień i kolejne 2 odcinki serialu.. dziwi mnie, że mamy 2 różne tytuły odcinków w obliczu w zasadzie jednej historii rozpisanej na 2 odcinki (jak poprzednie w tym sezonie).

Odcinek 5, cała ekipa, Lothal - bardzo dobrze się oglądało. Motyw filmowy z Herą i Kananem w alejce.. no po prostu uwielbiam ten mini-tyci-wątek w tym sezonie i aż szkoda, że twórcy czekali z tym aż do ostatniego sezonu :))) Oby więcej tego poruszono przed finałem sezonu (o ile finał zahaczy o to, o co powinien zahaczyć..).
Na plus Mon Mothma, wspomnienie Hondo i przemytnik z dziesiątego planu (pewnie twórcy poszli z 'odhaczaniem' postaci z drugiego planu w ostatnim sezonie.. pewnie koleś już się nie pojawi :D).
Na minus: nie wykorzystany potencjał Barona (choć może samo w sobie, że się pojawił jako barman miało być wykorzystaniem potencjału postaci..lol).
btw. Sabine znów zmieniła imedż, wreszcie jakiś przyziemny.. została brunetką :D

Odcinek 6 trzymał poziom poprzedniego i równie dobrze się oglądało aczkolwiek akcja tutaj z kolei skupiła się na postaci Ezry i Sabine (prawdopodobnie nie spikną ich ku uciesze nastolatków oglądających serial, cóż ;p).
Trochę humoru, trochę akcji (i to zwłaszcza podniebnej), Thrawn się nawet przewinął (i pochwalił Herę, że gdyby ona pilotowała to piloci Imperium szybciej by polegli :D) i pani governor jako maskotki.. w sumie nic niezwykłego ale jak dobrze się oglądało to nie narzekam :)
Ciekaw jestem o co chodziło z tym Loth-wilkiem - najwidoczniej też umiał gadać jakieś słowa, Sabine nawet uśpił.. i to na koniec 'Dume'? Nazwisko prawdziwe Kanana? Akcja z wilkiem przypominała mi niejako akcję z Bendu z poprzedniego sezonu, nie mniej.. jak zwykle dziwnie (i Kanan i jego mądrości życiowe bez odpowiedzi xD).
btw. Chopper rządzi! :D

Teoretycznie odcinki 'zapychacze' ale dobrze zrobione i dobrze się ogląda :)

matiiii

Wątpię żeby były to zapychacze. Jak to ma być rzeczywiście ostatni sezon to każdy odcinek powinien być istotny dla fabuły.

cyborgowiec97

Oj tam, WIELE seriali w ostatnich sezonach ma odcinki, które w ogóle nie powinny mieć miejsca w ostatnim sezonie ;) (są wyjątki, rzecz jasna, ale pewnie potwierdzają tylko regułę)

cyborgowiec97

Ale w tym przypadku wątpię żeby pojawiły się zapychacze zostało już tylko 9 odcinków z czego 2-3 trzeba odliczyć na finał i jeszcze jeden, dwa na wątek tego wilka. To nie zostaje wiele miejsca na zapychacze

cyborgowiec97

Dokładnie, nie zostaje wiele miejsca na zapychacze, nie mniej najłatwiej wsadzić je w pierwszej połowie sezonu. I nie wiemy również, jakie zakończenie tego serialu szykuje nam szefostwo - jeśli serial zostanie urwany 'od czapy' (coś na wzór "Wojen klonów", choć tam akurat można było) to zapychacze są najmniejszym wtedy problemem. Normalnie zakładałbym finał serialu jaki być powinien a że jeszcze wcześniej obwieszczono, że to ostatni sezon to tym bardziej ale dmucham na zimne..

ocenił(a) serial na 10
matiiii

Mnie się ten sezon świetnie ogląda, bardziej konkretny. Czuć że zmierzają ku końcowi. Ja te psiska nazywam wilkory mocy :D Fajne są. Już jestem po kolejnych odcinkach i z tym nazwiskiem Kanana to udało Ci się strzelić.

ewej

Mogą być i wilkory mocy (to taki Duch dla Ezry) :D Tłumaczyłem dosłownie "Loth-wolf" :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones