PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689479}

Star Wars: Rebelianci

Star Wars Rebels
7,4 7 728
ocen
7,4 10 1 7728
Star Wars: Rebelianci
powrót do forum serialu Star Wars: Rebelianci

https://www.youtube.com/watch?v=LJyxPDEvo9U

Ghostface_22

Totalnie ten serial się chyba zmieni. Yoda, Cham Syndulli, Maul i Strażnicy świątyni przeżyli! :D

ocenił(a) serial na 9
Gorkin

Prawda

użytkownik usunięty
Ghostface_22

O coś czuje że będzie się działo, mam nadzieję tylko że nie przesadzą bo jeszcze mogą naruszyć kanon (no wiesz Yoda, Leia, Vader)

ocenił(a) serial na 7

Yoda mi nie przeszkadza, tylko że wolałbym sam głos Franka Oza, bo animacja jest okropna.

ocenił(a) serial na 9
Ghostface_22

Mnie dziwi dlaczego nie mogliby wykorzystać jego modelu z 6 sezonu TCW

mistrz_sheldon

TCW ma całkowicie inną animację niż Rebelsi :v poza tym trzeba pamiętać, że to jednak całkowicie inny serial. Chyba takie pożyczanie modeli postaci nie wchodzi w grę XD

ocenił(a) serial na 9
Ghostface_22

Genialne!

wifi_wifi

Genialny ten trailer , wie może ktoś z was , kiedy te odcinki będą na polskim Disney xd , bo sezon 2 ta stacja zakończyła na odcinku Dziedzictwo pomòżcie ? Bo bardzo interesuje mnie ten serial :)

ocenił(a) serial na 8
marvelfan_filmweb

Najnowszy odcinek(s2e11) zostanie wyemitowany jutro(Niedziela 24.01.2016) o 21:10 na DisneyXD :)

MrTomek100

ok dzięki , a napewno nowy nie powtórka ? skomentujesz moją bitwe shredder vs lord vader ?

ocenił(a) serial na 8
marvelfan_filmweb

z tego co wiem ma byc nowy :) skomentuje na pewno!

MrTomek100

dzięki akurat star wars teraz nie ma w ogóle , skomentujesz bitwe jean grey vs mystique ?

ocenił(a) serial na 9
MrTomek100

Nie było go.

ocenił(a) serial na 8
mistrz_sheldon

Właśnie sam byłem zdziwiony, było napisane ze o 21:10 "Star Wars: Rebelianci 2" i byla jakas inna bajka...

ocenił(a) serial na 9
MrTomek100

Była bajka o pół chłopcu-pół ostrydze. W tym momencie prawie rzuciłem pilotem w telewizor.

ocenił(a) serial na 8
mistrz_sheldon

Mialem tak samo, tylko chcialem telefonem w sciane :)

MrTomek100

Jutro będzie nowy odcinek (środa 27.01)

ocenił(a) serial na 8
slkbenz23

Dzięki za info, przyjacielu :)

ocenił(a) serial na 8
slkbenz23

Stary odcinek :3

MrTomek100

Maskara teraz sprawdzałem w programie i nie ma wzmianki o nowym odcinku :/ Szkoda że nie ma nigdzie wersji z napisami

ocenił(a) serial na 8
slkbenz23

Zawsze mozesz sam spolszczyc :)

MrTomek100

No tak :)

MrTomek100

Mam nadzieje, że tym razem nie wprowadzam w błąd ale prawdopodobnie 2 marca w końcu nowe odcinki w tv

MrTomek100

W niedziele coś będzie ale nie wiadomo jaki odcinek...

ocenił(a) serial na 9
Ghostface_22

Błagam tylko nie to,Ezra nie może być jednym z założycieli Rycerzy Ren.Ale chyba dojdzie do tego że Ezra przejdzie na ciemną stronę mocy i będzie jednym z głównych antagonistów części 8 i zagra go Benicio del Toro.Ezra ma w trailerze ten sam rodzaj miecza świetlnego co Kylo.Nie wydaje mi się to przypadkowe

użytkownik usunięty
zpycialec

Ja mam tylko jedno pytanie - czy jesteś jakoś powiązany z spycialecem, userem który wyzywał mnie od fanatyka prequeli?

ocenił(a) serial na 9

Nie jestem spycialcem .

użytkownik usunięty
zpycialec

To czemu masz podobny nick?

ocenił(a) serial na 9

Jakie to ma znaczenie jaki mam nick? Spycialec jest też moim wrogiem ,nie jeden raz miałem z nim do czynienia

użytkownik usunięty
zpycialec

Co ci robił? Mi wd***** teksty o g*********** PT.

ocenił(a) serial na 8
Ghostface_22

Ja osobiście mam wrażenie (i nie jestem jedyną osobą, która tak myśli bo na innych forach natrafiłam na podobne argumenty) że Ezra to Snoke z "Przebudzenia Mocy". Wiem, że Snoke wydawał się być dużo większy, ale ostatecznie to był tylko hologram. Co więcej, nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale mistrz Kylo Rena miał oczy o intensywnie niebieskiej barwie (a kto z "Rebeliantów" takie ma? :) ) Ponadto zwiastun wyraźnie sugeruje, że ciemna strona będzie miała jakiś wpływ na Ezrę. Plus miecz świetlny, który Ezra trzyma, wyglądający zupełnie jak ten który ma Kylo Ren (tylko o innej barwie ostrza). Może Snoke (Ezra) przekazał swój miecz uczniowi. Co sądzicie?

ocenił(a) serial na 7
Vanad25

Możliwe, ale ja bardziej liczę, że Benicio Del Toro w VIII gra Ezrę

ocenił(a) serial na 8
Ghostface_22

Może, może, no nic pozostaje nam czekać na grudzień 2017 (lub na jakieś wcześniejsze wyjaśnienie sprawy w "Rebeliantach"). Ehh tyle czekania :(

ocenił(a) serial na 7
Vanad25

Na szczęście Rogue One w grudniu :)

ocenił(a) serial na 8
Vanad25

Tu takie kilka linków gdzie można przeczytać podobne opinie (i gdzie jest więcej różnych argumentów, zarówno za jak i przeciw) : http://moviepilot.com/posts/3748108 https://www.reddit.com/r/starwarsspeculation/comments/3whhgn/um_anyone_else_noti ce_that_snoke_is_ezra_bridger/?

Ghostface_22

Właściwie nie widzę jakiś poważnych argumentów przeciw temu że Ezra to Snoke. Ale z drugiej strony jeśli nawet Disney planował zrobić z Ezry Snoka to może zrezygnować z tego żeby zaskoczyć widzów, a te wszystkie cechy wspólne między Ezrą a Snokiem to podpucha.

ocenił(a) serial na 9
cyborgowiec97

Ezra nie jest Snokiem, w nowelizacji filmu w rozszerzonej rozmowie Kylo Renem mówi mu, że widział powstanie i upadek imperium, Skywalkerami interesował się już w czasach nowej trylogii, a Kylo Ren nie jest jego pierwszym uczniem ale pierwszym który zaczynał po jasnej stronie mocy przez co ma potencjał którego jego poprzedni uczeń nie miał.

ocenił(a) serial na 8
mistrz_sheldon

Mógłbyś proszę podać jakiś link gdzie można znaleźć tą nowelizację i rozmowę? :) (niezależnie od wszystkiego nadal uważam, że Ezra i Snoke są do siebie podobni :D ale może ta rozmowa z Kylo Renem nieco zmieni moje podejście)

ocenił(a) serial na 8
Vanad25

*Dobra, właśnie się zorientowałam, że chodzi o książkę, a nie np. jakąś wypowiedź twórców, więc chyba trudno będzie znaleźć link w internecie ;) ale może chociaż jakieś fragmenty?

ocenił(a) serial na 9
Vanad25

Tu masz cytat z książki (w Polsce wyjdzie dopiero w maju)

“Kylo Ren, I watched the Galactic Empire rise, and then fall. The gullible prattle on about the triumph of truth and justice, of individualism and free will. As if such things were solid and real instead of simple subjective judgments. The historians have it all wrong. It was neither poor strategy nor arrogance that brought down the Empire. You know too well what did.”


Ren nodded once. “Sentiment.”


“Yes. Such a simple thing. Such a foolish error of judgment. A momentary lapse in an otherwise exemplary life. Had Lord Vader not succumbed to emotion at the crucial moment—had the father killed the son—the Empire would have prevailed. And there would be no threat of Skywalker’s return today.”

A tu link do reszty informacji z książki
http://naekranie.pl/aktualnosci/kim-jest-snoke-i-inne-informacje-z-ksiazki-gwiez dne-wojny-przebudzenie-mocy-766269

mistrz_sheldon

http://naekranie.pl/aktualnosci/darth-maul-w-2-sezonie-serialu-star-wars-rebelia nci-zdjecie-774703 . Ta tylko ciekawe , kiedy dadzą nowe odcinki .
Bo na stronie Dubbingpedia na razie nic nie piszą o nowych odcinkach Star wars rebelianci .
To była bajka o Ostrysiu .
Tytuł szczeżujski.

ocenił(a) serial na 9
marvelfan_filmweb

Na razie oglądam z napisami.

ocenił(a) serial na 8
mistrz_sheldon

Dzięki wielkie :)

ocenił(a) serial na 8
Ghostface_22

Kiedy będzie 2 część 2 sezonu po polsku

xardas334

2 część 2 sezonu po polsku do Disney XD wraca 2 Kwietnia o godzinie 9;30 rano , już podali to na Dubbingpedii, a i wtedy będzie 27 odcinek tego serialu .Odcinek ma tytuł Księżniczka na Lothalu czyli będzie Księżniczka Leia super .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones