Star Wars: Rebelianci
powrót do forum 3 sezonu

Sezon 3 Trailer!

ocenił(a) serial na 8

Więc dostaliśmy zwiastun 3 sezonu Rebeliantów. Jak ktoś przegląda to forum to zapraszam do dyskusji.
Więc dostajemy sporo ciekawych smaczków jak powrót Tarkina, wprowadzenie Thrawna do kanonu, nowe wyglądy postaci, nowy miecz świetlny, Mandalorian, Twilleków. Jednak dla mnie najciekawsze jest połączenie dwóch Holocronów: Sithów i Jedi w jeden. Jednak co mnie zasmuciło? to nazwijmy to stan psychiczny Ezry. Sezon 2.5 był o wstępowaniu go na tą "złą" ścieżkę (jego chęć do walki, wizja Kanana, otwarcie Holocronu) więc miałem nadzieję, że będzie pozbawionym kontroli pełnym gniewu nastolatkiem, ale poza fryzurą Starkillera niewiele się w nim zmieniło.
Jakie są wasze opinie? Wg. mnie ten trailer przebija zwiastun drugiej połowy drugiego sezonu :)

ocenił(a) serial na 6
Ygrek_

Mnie zastanawia co innego: skąd Sabine wytrzasnęła czarny miecz świetlny?

ocenił(a) serial na 8
chili14

Zakładam, że Palpatine dał go "nowemu" przywódcy Mandalorian i Sabine go zabrała po tym jak go pokonali

Ygrek_

A jest szansa, że w serialu pojawi się Cad Bane albo Boba Fett ? I jeszcze jedno - skoro Maul wrócił i chce wyrównać dawne porachunki, to jest szansa na to, że ujrzymy jego kolejne starcie z sędziwym już Obi-wanem Kenobim ?

ocenił(a) serial na 8
rusekolsztyn

Mam nadzieję, że tego nie będzie. Byłoby za dużo wątków do prowadzenia, poza tym średnio by się to wpasowało w fabułę. W końcu to serial o załodze Ducha a nie Maulu czy Kenobim

Ygrek_

Według mnie Ezra zostanie kolejnym szarym Jedi.Wskazuje na to ,połączenie dwóch holocronów w jeden,jakby chciał połączyć w sobie obie strony mocy.

Ygrek_

Ezra może ma fryzurę Starkillera , ale ciekawie byłoby zobaczyć spotanie samego Starkillera z Ezrą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones