PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689479}

Star Wars: Rebelianci

Star Wars Rebels
7,4 7 719
ocen
7,4 10 1 7719
Star Wars: Rebelianci
powrót do forum serialu Star Wars: Rebelianci

Czy brakuje Ashoki?

ocenił(a) serial na 8

Jak dla mnie nadal Ashoka za malo robi, jak w s5e20 Wojen Klonow Ashoka odeszla zastanawialem sie co z nia dalej bedzie. Mialem nadzieje ze w 6 sezonie zostanie przynajmniej poruszony jej temat(tak wiem ze byl w wizji ale brakowalo mi akcji ze strony Anakina, przeciez to byla jego przyjaciolka) Wracając, czy nie brakuje Wam Ashoki na "pierwszej lini"? Rozpiszcie się, chetnie poczytam

deldar

Informacja z Bastion Polskich Fanów Star Wars. Jest tam też link do oryginalnej strony angielskiej, jest tam więcej szczegółów.
Jak dla mnie, nie dowiemy się czy Ahsoka żyje i czy pojawi się w 3 sezonie do ukazania zwiastunu, ale w sumie według mnie to bardzo ciekawy temat i nie porzucą tego :)

deldar

Też mam wielką nadzieję, że nie porzucą tematu i choć trochę rozjaśnią nam los Ahsoki. Jednak pamiętam jak sam Filoni w jednym z wywiadów powiedział, że jej historia nie zostanie dopowiedziana w Rebelsach... czy coś w ten deseń ;). Szczerze, to mimo że bardzo chciałabym dowiedzieć się, co się z nią stało, to jednak nie leży mi możliwość zobaczenia jej, no nie wiem, 30 lat starszej, w najnowszym serialu, który został zapowiedziany i ma wyjść po zakończeniu Rebelsów i opowiadać historię z czasów VII części.
Sumując, nie mam pojęcia co siedzi w głowie Filoniego, ale jestem na 99% ( c: ) pewna, że w 3 sezonie na pewno będzie wzmianka o Ahsoce. Ezra, Kanan i cała reszta myślą, że Vader zginął w świątyni razem z Ahsoką. A Vader na pewno pojawi się w 3 sezonie i zapewne nie raz wejdzie w drogę rebeliantom. Więc skoro zorientują się, że on przeżył to może wspomną o Ahsoce... prawda?

Karat24

Filoni nic nie mówił, a powiedział aż za dużo :) uważam, że on chce wybić z tropu fanów tak jak z śmiercią Ahsoki. Fani zaczęli coś się domyślać i znowu coś powiedział co ukazało kolejne wątpliwości. Dlatego wciąż wierzę, że Ahoska ukaże się w 3 sezonie w rebels.

deldar

Też mi się wydaje, że się pojawi. Raczej nie odpuszczą jej tak prędko. Myślę, że fani zaczęli za szybko domyślać się o co może chodzić i chce wszystkich zbić z tropu. Dużo osób tak mówi. Choć jeśli mam być szczera... to czego tak naprawdę ludzie się domyślili? Że ona żyje? Czy może ma coś wspólnego z Córką? Może coś mnie ominęło i ja o czymś nie wiem? :)
Jestem ciekawa, ile wyjaśni się w książce, która wychodzi w październiku bodajże. Myślę, że dzięki niej dużo nam się rozjaśni.

Karat24

Podobno w książce ma być tylko okres między wojną klonów, a rebeliantami. Wszyscy prawie fani uważają, że żyje, a sowa to znak Siostry, która oddała jej życie, niektórzy uważają, że to jakby Siostra jest Ahsoki opiekunką. Ja czekam niecierpliwie na zwiastun 3 sezonu. Ciekawe kiedy, go ukażą.

deldar

Tak, tak zgadza się. Też uważam, że Córka jest kimś na wzór Anioła Stróża dla Ahsoki.
Też jestem ciekawa 3 sezonu, jednak Ahsoki bym się w nim nie doszukiwała. A na pewno nie w trailerze. Za dobrze by fanom wtedy zrobili XD A kiedy się ukaże? Słyszałam że 3 sezon ma być późno po wakacjach, więc nie prędzej niż w październiku. Czyli na zwiastun i tak będzie trzeba czekać co najmniej do sierpnia-września.

Karat24

W sumie racja jakby Ahsoke pokazali w zwiastunie to i ja bym skakała z radości, a to nie w stylu Filoniego :) w sumie kiedyś tam słyszałam, że 3 sezon to październik/listopad, ale nie jestem pewna, bo ostatnio szukałam kiedy będzie kolejny sezon i na wszystkich stronach jest tylko napisane, że w tym roku się ukaże. Zwiastun zazwyczaj pokazują tak 2 miesiące przed, bynajmniej tak było z 2 sezonem.

deldar

Mi to się wydaję, że oni powiążą datę premiery książki z 3 sezonem. Albo z jakąś informacja o Ahsoce. Spójrz, dzień po finale drugiego sezonu ogłosili datę premiery książki. A data to 11 października. Czyli zgadzałoby się plotka o potencjalnej dacie premiery 3 sezonu (październik-listopad). Poza tym Filoni bardzo lubi bawić się datami. Nie wiem czy wiesz, ale 2 marca 2013 był finał 5 sezonu TCW. 2 marca 2015 Ahsoka pojawiła się w Rebelsach, a 2 marca 2016 wyemitowany został odcinek "Shroud of darkness". Tak więc Filoni lubi drażnić w ten sposób fanów, dlatego sądzę(a przynajmniej mam nadzieję), że wszystkie daty nie zostały wybrane przypadkowo :)

ocenił(a) serial na 8
Karat24

Jejciu :P tyle dywagacji, a połowę z tego co piszecie to z ostatniej sceny sie mozna dowiedziec :V

karpiu2150

Co masz na myśli?

Karat24

nie rozumiem waszego entuzjazmu spowodowanego ew. przeżyciem Ashoki, jestem fanem sagi, obejrzałem 7 części, wojny klonów i rebeliantów i dlatego właśnie "chciałbym" aby zginęła. Nie oszukujmy się, Vader był potężny więc Ashoka nie powinna mieć z nim żadnych szans, chyba, że miłościwie nam panujący Disney wymyślił kolejne bajki dla dzieci jak np. ta, że Finn potrafił stawić czoła Kylo Renowi przez więcej niż 3 sekundy w walce na miecze świetlne. oby tak nie było i choć trochę "realizmu" w s-f zostało utrzymane.

BekCham22

Przykro mi, że tego nie rozumiesz. Jest to jedna z moich ulubionych postaci z uniwersum SW, sooo why not? Dlaczego by się nie przejmować? Nigdy nie miałeś takiej sytuacji, że bardzo lubisz bohatera/bohaterkę i chcesz dowiedzieć się jak potoczą się jej dalsze losy? Widocznie nie każdy przeżywa takie rzeczy z takim zaangażowaniem :)

ocenił(a) serial na 8
BekCham22

Poza tym bez przesadyzmu. To Anakin był silniejszy od Ashoki, a Vader to de facto "słabsza" wersja Anakina. Chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego. Ashoka z drugiej strony swoimi poczynaniami doganiała Anakina, tym bardziej, że ją szkolił. Dorastając i nabierając doświadczenia Ashoka nawet mając mniejszą moc od Vadera mogłaby napsuć krwi jako rebaliantka.

ocenił(a) serial na 6
BekCham22

Wojny Klonów są niekanoniczne. Wydarzenia z serialu się nie wydarzyły. Rebels są póki co jedynym kanonicznym serialem.

ocenił(a) serial na 6
0058yrrab

Nieprawda. Wojny Klonów należą do kanonu.

ocenił(a) serial na 6
MrTomek100

Pamiętaj, że wydarzenia z Wojen Klonów są niekanoniczne, a co tym samym oznacza, nie wydarzyły się. Albo wydarzyły się inaczej.

ocenił(a) serial na 6
0058yrrab

Są kanoniczne.

0058yrrab

TCW było pierwszym kanonicznym serialem :) Ale Rebels, jak i trzeci serial, który ma podobno wyjść, również należy do kanonu.

ocenił(a) serial na 8
Karat24

Disneyowskie Clones Wars jak i Rebels są kanoniczne poczytaj sobie. ;) Teraz Nowy Kanon tworzą wszystkie 7 filmów + seriale The Clone Wars z lat 2003 potem Clones Wars 2008 + nadchodzący The rogue 1 + książki i komiksy opowiadające o wszystkim tym co dzieje się w Mrocznym Widmie. Ogólnie rzecz biorąc kanoniczne jest to co wiążę się w jakimś sensie z losami rodziny Skywalkerów co z resztą jest logiczne bo taki zamysł miał Lucas w latach 70.
Chronologia tylko tego z serii Star Wars co ukazało się na dużym lub małym ekranie (nie uwzględniam książek i komiksów): I. Mroczne Widmo II. Atak klonów III. Serial Wojny Klonów z roku 2003 - odcinki od 1 do 21 IV. Serial Wojny Klonów z roku 2008 - oby zachować chronologię zdarzeń odcinki należy oglądać w następującej kolejności: 2x16 - Anakin przełamuje blokadę Christophsis 1x16 - wojny na Christophsis
film kinowy - "Wojny Klonów" koniec walk na Christophsis - Anakin dostaje pod swoją opiekę padawana Ahsoke Tano
3x01 - w tym odcinku klon Hevy trenuje na Kamino
3x03 - król Toydarian postanawia wspomóc Republikę i rozmawia o szczegółach z jej przedstawicielami
1x01 - Yoda przybywa porozmawiać z królem Toydarian dalej normalnie odcinki od 1x02 do 1x15, od 1x17 do 1x21 i od 2x01 do 2x03.
W odcinku 1x05 Hevy ginie.
2x17 - 2x19 - dlaczego akurat tak to nie wiem
2x04 - 2x14 2x20 - 2x22 3x05 - 3x07 3x02 - klon 99 dowiaduje się o śmierci Hevy'ego 3x04 3x08 - Cad Bane wykrada plany senatu 1x22 - Cad Bane atakuje senatorów i uwalnia Ziro 3x09 - 3x11 - Ziro jest ścigany. zaczynają się rozmowy dotyczące zwiększenia armii klonów 2x15 - Ono zamordowany po tym, jak razem z Padme i jej paczką nie dopuścili do zwiększenia armii klonów, dalej 3x12 - 4x 22 5x02 - 5x20 -Wyjątkiem jest tylko epizod 5x01 którego akcja dzieje się pomiędzy odcinkami 5x13 i 5x14. 6x01 - 6x13
V. Serial Wojny Klonów z roku 2003 - odcinki od 22 do 25
VI. Zemsta Sithów
VII. Serial Rebelianci
VIII. Łotr 1 - najpewniej...
IX. Nowa nadzieja
X. Imperium Kontratakuje
XI. Powrót Jedi
XII. Przebudzenie mocy Oczywiście chronologia może ulec zmianie jeżeli stworzą serial dotyczący losów Luke'a pomiędzy Nową Nadzieją a Imperium Kontratakuje np. Na co mam zresztą nadzieję :)

użytkownik usunięty
simoonthph

Eee, czy przypadkiem w CW z 2003 roku Ventress nie zginęła z ręki Anakina, gdy ten był jeszcze padawanem, gdy w CW z 2008 roku przeżyła całe Wojny Klonów wielokrotnie spotykając Anakina i Obi Wana? No chyba, że niby to przeżyła, ale nic na to nie wskazywało.

ocenił(a) serial na 8

W tym odcinku, o którym zapewne myślisz Anakin strącił Ventress w przepaść jednak nie wiadomo jednak nie było nigdzie potwierdzone, że zginęła. :)

MrTomek100

Ahsoka pojawia sie w tym serialu ale dopiero w sezonie drugim

MrTomek100

Anakin and Obi Wan talked about Ahsoka's decision, but in season 7, which was not aired because Disney canceled the series. The episodes were already in production and were posted on YouTube, unfortunately unfinished

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones